Září

Letošní školní rok začal ve čtvrtek 1. září. Do naší třídy přibyli noví spolužáci a nová paní asistentka. Navzájem jsme se seznámili a slíbili si, že budeme kamarádi. Pomalu ale jistě jsme vklouzli do obvyklé školní činnosti – učení. Paní učitelka si s námi povídala, co všechno nás čeká a co budeme dělat. Během pilného učení jsme si našli čas i na zábavu. Do školy za námi přijely pracovnice organizace Helppes i se svými asistenčními psy. Na hřišti u školy nám předvedly ukázky z výcviku psů a co všechno psi zvládnou při pomoci lidem. Také jsme si ve třídě zopakovali, jak si správně mýt ruce, protože je nutné stále dodržovat základy hygieny a bacily jsou všude kolem nás. Skončil první měsíc naší letošní školní docházky a my se už těšíme, co bude dál.

Mgr. Světlana Pavelková